Znajdź nas na:

Promocje rolety zewnętrzne – 20%

Rolety w systemie podtynkowym INTEGRO


Rolety systemu podtynkowego przeznaczone są do zastosowania przede wszystkim w nowo wznoszonych budynkach, ale także w obiektach już istniejących. Rolety w systemie SP i SP-E wkomponowują się w elewację budynku stanowiąc jej integralną część. Pozostałe elementy czyli pokrywa rewizyjna i prowadnice mogą być dopasowane kolorystycznie do barwy okien.

rolety podtynkowe IntegroDuży wybór kolorów w palecie standardowej umożliwia zaspokojenie potrzeb najbardziej wymagających klientów. Powłoki kolorystyczne elementów ekstrudowanych wykonywane są metodą lakierowania proszkowego, co zapewnia wysoką jakość i trwałość produktu.

Nowoczesna konstrukcja skrzynki SP i SP-E pozwala na wykonywanie prac konserwacyjnych i serwisowych na elementach mechaniki rolety bez zakłócania prywatności domowników.

Sterowanie roletami może odbywać się ręcznie lub poprzez napęd elektryczny połączony z systemem sterującym, pozwalającym na ich komfortową obsługę.

W systemie podtynkowym oferujemy również wersję z siatką przeciwinsektową, która w ciepłe dni umożliwia użytkownikowi skuteczną ochronę przed insektami przy zachowaniu przepływu światła i świeżego powietrza do wewnątrz.

Skrzynki SP, SP-E

 SP  SP-E
   
 SP+MKT  SP_E+MKT
   

Profile

Profile aluminiowe wypełnione pianką, typu:
PA 37
wysokość profilu: 37mm
grubość: 8,5mm
PA 39
wysokość profilu: 39mm
grubość: 9mm
PA 40
wysokość profilu: 40mm
grubość: 8,7mm
PA 45
wysokość profilu: 45mm
grubość: 9mm
PA 52
wysokość profilu: 52mm
grubość: 13mm
PA 55
wysokość profilu: 55mm
grubość: 14mm
Profile ekstrudowane, typu:
PE 41
wysokość profilu: 41mm
grubość: 8,5mm
PE 55
wysokość profilu: 55mm
grubość: 14mm
Profile kratowe, typu: Profile uzupełniające do krat, typu:
PEK 52
wysokość profilu: 52mm
grubość: 13mm
PEKP 52
wysokość profilu: 52mm
grubość: 13mm

Kolorystyka profili