Drzwi zewnętrzne

Drzwi zewnętrzne

KRAKÓW

 

Drzwi zewnętrzne klasyczne to produkty skierowane do osób, które preferują tradycyjny wygląd drzwi do swojego domu lub mieszkania. Są to oczywiście drzwi drewniane. Posiadają one znaczne lub subtelne przeszklenia. Wysokiej jakości drewno to gwarancja trwałości na lata.

Drzwi zewnętrzne nowoczesne to produkty dla osób ceniących modernistyczne podejście w budownictwie i architekturze. Można spokojnie uznać, że w przeciwieństwie do drzwi tradycyjnych – są to drzwi nietypowe. Nierzadko jedyną formą ich przeszklenia jest szyba piaskowana. Ten rodzaj drzwi z pewnością zalicza się do tych, które zwracają uwagę osób znajdujących się w progach Państwa mieszkania.

Masz pytanie, skontaktuj się z nami!

O naszej firmie

Dostarczamy naszym klientom drzwi i okna najwyższej jakości. Firma Markom powstała z pasji oraz na bazie rodzinnej tradycji stolarskiej. Jesteśmy autoryzowanym salonem firmowym firm POZ-BUD- OKNA DREWNIANE, oraz VETREX OKNNA PCV. Przez długi okres naszej działalności zdobywaliśmy wiedzę oraz odpowiednie umiejętności, czego potwierdzeniem jest liczne grono zadowolonych klientów oraz nagrody i certyfikaty uzyskane przez naszą firmę. Przez 18 lat działalności naszej firmy dostarczyliśmy nasze produkty do ponad 4 tyś rodzin w województwie małopolskim.

Bądż na bieżąco

MARKOM- Mariusz Komar Salon Firmowy w Krakowie ul. Zakopiańska nr 56a/9a 30-418 Kraków

O naszej firmie

Proszę wpisać imię.
Proszę wpisać treść wiadomości.