Drzwi zewnętrzne

Drzwi zewnętrzne

KRAKÓW

 

Drzwi zewnętrzne klasyczne to produkty skierowane do osób, które preferują tradycyjny wygląd drzwi do swojego domu lub mieszkania. Są to oczywiście drzwi drewniane. Posiadają one znaczne lub subtelne przeszklenia. Wysokiej jakości drewno to gwarancja trwałości na lata.

Drzwi zewnętrzne nowoczesne to produkty dla osób ceniących modernistyczne podejście w budownictwie i architekturze. Można spokojnie uznać, że w przeciwieństwie do drzwi tradycyjnych – są to drzwi nietypowe. Nierzadko jedyną formą ich przeszklenia jest szyba piaskowana. Ten rodzaj drzwi z pewnością zalicza się do tych, które zwracają uwagę osób znajdujących się w progach Państwa mieszkania.

Masz pytanie, skontaktuj się z nami!

O naszej firmie

Firma Markom powstała z pasji oraz na bazie rodzinnej tradycji stolarskiej w 2003 r po skączeniu studiów na Politechnice Krakowskiej i uzyskaniu tytułu Inżyniera Wydziału Lądowego pzez Mariusz Komara założyciela Firmy. Wykształcenie techniczne pozwoliło na realizacje bardzo nietypowych projektów. Cel Firmy to oferowanie najwyższej jakości produktów z branży okiennej i drzwiowej.

Bądż na bieżąco

MARKOM- Mariusz Komar Salon Firmowy w Krakowie ul. Zakopiańska nr 56 30-418 Kraków

O naszej firmie

Proszę wpisać imię.
Proszę wpisać treść wiadomości.