Okna

Jesteśmy firmą, która specjalizuje się w sprzadaży stolarki spełniającej najwyższe wymagania Klientów - zarówno pod względem jakości materiałów użytych do jej produkcji oraz estetyki wykonania. W przygotowanej przez nas ofercie znajdą Państwo okna: drewniane, aluminiowe( na profilach: aluprof, schuco, aliplast, aluron, okna drewniano-aluminiowe.

OKNA DREWNIANE

Kraków to miasto gdzie jedynym dystrybutorem okien drewnianych Firmy POZBUD jest nasza Firma Markom. Dostarczamy naszym klientom okna pasywne.

OKNA PCV

Kraków to miasto gdzie jedynym dystrybutorem okien drewnianych Firmy POZBUD jest nasza Firma Markom.

Każdego roku nasze okna Małopolska montujemy przynajmniej w kilkudziesięciu nowych domach w Krakowie i okolicach. Ponad 90% klientów trafia do nas z poleceń innych zadowolonych inwestorów lub profesjonalistów branżowych.
Okna to przedmioty, z których każdy z nas korzysta właściwie codziennie. Ich optymalny wybór wymaga jednak wgłębienia się w dość dużą liczbę różnorodnych aspektów – począwszy od procesów chemicznych na fizyce budynków kończąc. Profesjonalne doradztwo, właściwa wycena okna i późniejszy ich montaż to sztuka, która bez wieloletnich i praktycznych doświadczeń często zamienia się w fuszerkę generującą spore koszty na etapie późniejszej eksploatacji domu.

Zaufaj nam! Naszą pasją są nie tylko okna, ale również drzwi i bramy oraz wszystko, co się z nimi wiąże – techniki montażu, budownictwo energooszczędne i pasywne oraz systemy inteligentnego domu. Proponujemy Ci szereg rozwiązań przeznaczonych zarówno do budownictwa tradycyjnego, jak i pasywnego. W przestronnym salonie zamontujemy Ci nowoczesne okna przesuwne lub najwyższej jakości drzwi balkonowe. Jeśli chcesz zapewnić swojemu domowi maksymalną ochronę, zaoferujemy Ci certyfikowane okna antywłamaniowe. Oczywiście, niezależnie od rozwiązań, na jakie się zdecydujesz, najistotniejszy dla nas jest profesjonalny montaż okien w Twoim domu.

Dlaczego Okna Markom

Okna to przedmioty, z których każdy z nas korzysta właściwie codziennie. Ich optymalny wybór wymaga jednak wgłębienia się w dość dużą liczbę różnorodnych aspektów – począwszy od procesów chemicznych na fizyce budynków kończąc. Profesjonalne doradztwo, właściwa wycena okien i późniejszy ich montaż to sztuka, która bez wieloletnich i praktycznych doświadczeń często zamienia się w fuszerkę generującą spore koszty na etapie późniejszej eksploatacji domu.
Z pomocą naszej firmy stanie się to możliwe. Oferujemy Państwu okna PCV , solidne okna drewniane, które cechują się wysokimi walorami estetycznymi. W naszym asortymencie znajduje się także stolarka aluminiowa, parapety zewnętrzne, wewnętrzne, nawiewniki okienne , pozwalające na estetyczne wykończenie wnęki okiennej jak również poprzez nawiewniki grawitacyjne odpowiednio przewietrzyć pomieszczenie
Drzwi i okna stanowią o estetyce elewacji każdego budynku, zarówno bloku mieszkalnego, jak i apartamentowca lub domu jednorodzinnego. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą Okna. Okna Okna okna okna okna

Masz pytanie, skontaktuj się z nami!