Montaż

Firma Markom przez szereg lat działalności wyspecjalizowała się w specjalistycznym montażu  stolarki okiennej i drzwiowej. Mamy sprawdzonych długoletnich stażem  pracowników Firmy Markom, którzy bardzo sumiennie wykonują montaż stolarki okiennej.

Każde okno jest odpowiednio kotwione za pomocą kotw, oraz przewiercane za pomocą  dybli(dostawca materiałów VETREX, VBH- www.vbh.pl).Spoinę pomiędzy murem a oknem wypełniamy  pianą Firmy Tremco illbruck.

Dlaczego my:

Gwarancja

Pisemna gwarancja na montaż do 10 lat.

Staż pracy

Montażyści i z 18 letnim stażem zatrudnieni na umowę o prace.

Certyfikowany montaż

Certyfikowany montaż (przedłużona gwarancja)

Ubezpieczenie

Ubezpieczenie OC na ponad 1 milion złotych.

Wieloletnie doświadczenie

Ponad około 110 tyś szt. okien wstawionych od początku działalności w województwie małopolskim.

Certyfikowany salon

Certyfikowany salon stolarki. Gwarancja producenta wykonania poprawnie usługi.

Certyfikaty:

11BC0B02-30F2-4A77-84A3-A7B16C812EC8
unnamed (4)
unnamed (5)
unnamed (2)

Rodzaje montażu:

Montaż ciepły:

Ciepły montaż okien polega na zastosowaniu trzech warstw uszczelniających: środkowej, wewnętrznej i zewnętrznej. Warstwa środkowa to izolacja termiczna. Wykonywana jest zwykle z piany poliuretanowej i musi szczelnie wypełniać przestrzeń pomiędzy ścianą, a ramą okienną.

Montaż warstwowy:

Montaż warstwowy spełnia te warunki, pozwala znacznie poprawić parametry izolacyjne tych rejonów przez dodatkowe zabezpieczenie warstwy izolacji cieplnej. Metoda polega na dodaniu dwóch warstw taśm izolacyjnych: zewnętrznej i wewnętrznej, przy czym od wewnątrz jest to taśma paroszczelna, od zewnątrz zaś – paroprzepuszczalna.

Sprzęt:

       Posiadamy własny sprzęt do transportu dużych gabarytów stolarki okiennej (hds, oraz przysawki pneumatyczne o udzwigu do 600 kg..) Nasi pracownicy z wieloletnim doświadczeniem w montażu  stolarki okien. Wszystkie okna balkonowe ustawiane są na poszerzeniach, które zapewniają odpowiednią stabilność(eliminują wykrzywiania się progu okiennego) okna  zapobiegają nieszczelności okna pod progiem.
Wszystkie pomiary wykonywane są przez właściciela Firmy Markom Pana Mariusza Komara. Każdy budynek jest poziomowany niwelatorem laserowym, który z tolerancją do 0,1 mm wyznacza poziom podłogi na całej powierzchni budynku.
Jesteśmy w ciągłym kontakcie z naszymi Klientami. Przez cały okres gwarancji służymy naszym klientom odpowiednim doradztwem oraz pomocą.Nawet po okresie gwarancji mogą Państwo liczyć na naszą Firmę. Jesteśmy Firmą rodzinną i bardzo zależy nam na dobrych długoletnich  relacjach z naszymi klientami.Wykonujemy również serwis pogwarancyjny stolarki okiennej.

Masz pytanie, skontaktuj się z nami!