Nasza oferta

Jesteśmy firmą, która specjalizuje się w produkcji stolarki otworowej, spełniającej wszelkie wymagania Klientów - zarówno pod względem jakości materiałów użytych do jej produkcji oraz estetyki wykonania. W przygotowanej przez nas ofercie znajdą Państwo okna: - drewniane - aluminiowe - drewniano-aluminiowe.

Jeśli poszukujecie Państwo najwyższej jakości okien oraz drzwi zewnętrznych drewnianych, a także aluminiowych, zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Firma POZBUD istnieje od 1973 roku, kiedy założony został zakład stolarski będący jej podwaliną. Niezmiennie korzystamy z najnowocześniejszych maszyn i zaawansowanych technologii, oferując wyroby o ponadczasowym stylu i doskonałym wykonaniu. Dzięki temu nasze okna i drzwi, drewniane i nie tylko, spełniają wszelkie wymagania w zakresie szczelności i wytrzymałości oraz odporności na uszkodzenia mechaniczne czy działanie czynników atmosferycznych. Dostępne są w szerokiej gamie wzorów, rozmiarów i kolorów standardowych, a jako wszechstronny producent realizujemy również zamówienia indywidualne.

okna_drewniane_Pozbud_cut

Okna drewniane

Drewno zabezpieczone nowoczesnymi lakierami sprawdza się w każdym budynku.

drewniano-aluminiowe

Drewniano-aluminiowe

 Okna drewniane to piękny kształt, energooszczędność, odczucie ciepła i przytulności wewnątrz pomieszczeń.

okna_aluminiowe_Pozbud

Okna aluminiowe

Okna aluminiowe wyróżniają się one nowoczesną, prostą konstrukcją oraz wyjątkową wytrzymałością.

shutterstock_128098403

Okna Tarasowe

Okna tarasow to bardzo duże okna drewniane i drewniano-aluminiowe, aby mieć wygode.

shutterstock_128098403

Okna Tarasowe

Okna tarasow to bardzo duże okna drewniane i drewniano-aluminiowe, aby mieć wygode.

Masz pytanie, skontaktuj się z nami!

O naszej firmie

Dostarczamy naszym klientom drzwi i okna najwyższej jakości. Firma Markom powstała z pasji oraz na bazie rodzinnej tradycji stolarskiej. Jesteśmy autoryzowanym salonem firmowym firm POZ-BUD- OKNA DREWNIANE, oraz VETREX OKNNA PCV. Przez długi okres naszej działalności zdobywaliśmy wiedzę oraz odpowiednie umiejętności, czego potwierdzeniem jest liczne grono zadowolonych klientów oraz nagrody i certyfikaty uzyskane przez naszą firmę. Przez 18 lat działalności naszej firmy dostarczyliśmy nasze produkty do ponad 4 tyś rodzin w województwie małopolskim.

Bądż na bieżąco

MARKOM- Mariusz Komar Salon Firmowy w Krakowie ul. Zakopiańska nr 56a/9a 30-418 Kraków

O naszej firmie

Proszę wpisać imię.
Proszę wpisać treść wiadomości.