Okna drewniane

MARKOM

Właściwie dobrane materiały i nowoczesny proces produkcji sprawiły, że nasze okna drewniane zyskały jeszcze większą trwałość i objęte są teraz 10-letnią gwarancją producenta na konstrukcję ramy i skrzydła. Ofertę podzieliliśmy ze względu na głębokość profilu ramy oraz zastosowane technologie budowy.

Podstawowy profil ramy ma 68 mm głębokości, a najbardziej zaawansowany, w oknie pasywnym, aż 92 mm. Większa głębokość (która nie wpływa na grubość ramy) umożliwia zastosowanie wkładów szybowych z większą ilością szyb i z większymi przestrzeniami międzyszybowymi. Dzięki temu nasze okna są jeszcze skuteczniej zapobiegają utracie ciepła. Wzrasta również wytrzymałość ramy, co pozwala konstruować przeszklenia o bardzo dużej powierzchni. Drewno zabezpieczone nowoczesnymi lakierami sprawdza się w każdym budynku, ale jego zalety najłatwiej docenić w nowoczesnym domu energooszczędnym i pasywnym.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą w salonach naszych partnerów w Warszawie, Wrocławiu, Gdańsku oraz w innych miastach, na terenie całej Polski. Jako doświadczony producent zapewniamy fachowe doradztwo i pomoc w doborze rozwiązań optymalnych dla konkretnego budynku.

1-68-przekroj-nowy-5000x5000-2

STANDARD 68

Podstawowy model o świetnych parametrach.

1-78-przekroj-5000x5000

THERMO 78

Optymalne w większości przypadków.

1-92-przekroj-5000x5000-3

PREMIUM 92

Największa głębokość ramy i najlepsze parametry.

iv89-zlicowana

PREMIUM LINE 93

Bardzo nowoczesny wygląd dzięki jednej płaszczyźnie ramy i skrzydła.

88

EXTERM 88

Najwyższe parametry w lepszej cenie.


Firma Markom sprzedaje najlepsze okna drewniane klasy Premium w Krakowie. To co je wyróżnia to przede wszystkim: gwarancja 7 lat, solidne wykonanie oraz trwałość. Jako jedyni wykonujemy okna pasywne . Oferujemy okna drewniane i  drewniano - aluminiowe najwyższej jakości na terenie Krakowa i Małopolski.

Markom jest dystrybutorem  okien drewnianych i drewniano-aluminiowych na terenie miasta Kraków  i  Małopolski oraz Śląska.

Masz pytanie, skontaktuj się z nami!