Okna aluminiowe

MARKOM

Uzupełnieniem naszej oferty w zakresie szeroko rozumianej stolarki otworowej są okna aluminiowe. Wyróżniają się one nowoczesną, prostą konstrukcją oraz wyjątkową wytrzymałością. Początkowo wykorzystywane były głównie w obiektach biurowych, obecnie jednak coraz częściej stosowane są również w nowoczesnych budynkach mieszkalnych i rezydencjach. Proponujemy aluminiowe okna zewnętrzne, wewnętrzne (idealne w przypadku dzielenia przestrzeni typu open space) oraz fasadowe. Rosnącą popularność zyskują również okna o stylu industrialnym, przypominające przemysłowe okna stalowe, idealne do loftów i budynków z ceglaną elewacją.

Łączące w sobie wysoką estetykę oraz funkcjonalnością, okna aluminiowe stanowią idealny element wykończenia budynków. A niska waga surowca, z którego wykonana jest konstrukcja dodatkowo ułatwia jej montaż. Charakteryzują się wysoką wytrzymałością i jednocześnie lekkością formy. Są odporne na działanie czynników atmosferycznych, nie odkształcają się pod wpływem wilgoci, ciepła czy zimna. Posiadają również doskonałe parametry w zakresie izolacyjności cieplnej oraz dźwiękoszczelności.

Są odporne na przeciążenia użytkowe czy termiczne. Dzięki temu pozwalają na projektowanie dużych powierzchni przeszklonych i sprawdzają się, gdy chcemy osiągnąć efekt nowoczesnej bryły budynku oraz minimalistycznych wnętrz. Oferujemy je zatem w dowolnym, określonym przez Klienta rozmiarze.

Co więcej, okna aluminiowe zapewniają oprócz doskonałej izolacji termicznej także odporność ogniową. Są nie tylko wodo- i wiatroszczelne, ale także dymoszczelne. Bezpieczne i solidne, stanowią skuteczne zabezpieczenie antywłamaniowe. A jednocześnie doskonale sprawdzają się w budynkach energooszczędnych oraz pasywnych.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą w salonie Markom.

STAR-WINDOW-GT

STAR PASSIVE

STEEL-LOOK-1000ST1000

STEEL LOOK

GENESIS

GENESIS

ULTRAGLIDE-UG

ULTRAGLIDE PODNOSZONO-PRZESUWNE (HS)

Artline_XL_wall_D9K029-D9V116-rollers_3D

ARTLINE


Firma Markom sprzedaje najlepsze okna drewniane Firmy POZBUD klasy Premium w Krakowie. To co je wyróżnia to przede wszystkim: gwarancja 7 lat, solidne wykonanie,jako jedyni wykonujemy okna pasywne.Producent POZBUD oferuje okna drewniane i  drewniano- aluminiowe najwyższej jakości. Opinie na ich temat można znaleźć na dowolnym forum budowlanym w sieci.

Markom jest dystrybutorem  okien Pozbud na terenie miasta Kraków  i  Małopolski oraz Śląska.

Masz pytanie, skontaktuj się z nami!

O naszej firmie

Dostarczamy naszym klientom drzwi i okna najwyższej jakości. Firma Markom powstała z pasji oraz na bazie rodzinnej tradycji stolarskiej. Jesteśmy autoryzowanym salonem firmowym firm POZ-BUD- OKNA DREWNIANE, oraz VETREX OKNNA PCV. Przez długi okres naszej działalności zdobywaliśmy wiedzę oraz odpowiednie umiejętności, czego potwierdzeniem jest liczne grono zadowolonych klientów oraz nagrody i certyfikaty uzyskane przez naszą firmę.Przez ponad 11 lat działalności naszej firmy dostarczyliśmy nasze produkty do ponad 2 tyś rodzin w województwie małopolskim.

Bądż na bieżąco

MARKOM- Mariusz Komar Salon Firmowy w Krakowie ul. Zakopiańska nr 56 30-418 Kraków

O naszej firmie

Proszę wpisać imię.
Proszę wpisać treść wiadomości.