Okna aluminiowe

MARKOM

Uzupełnieniem naszej oferty w zakresie szeroko rozumianej stolarki otworowej są okna aluminiowe. Wyróżniają się one nowoczesną, prostą konstrukcją oraz wyjątkową wytrzymałością. Początkowo wykorzystywane były głównie w obiektach biurowych, obecnie jednak coraz częściej stosowane są również w nowoczesnych budynkach mieszkalnych i rezydencjach. Proponujemy aluminiowe okna zewnętrzne, wewnętrzne (idealne w przypadku dzielenia przestrzeni typu open space) oraz fasadowe. Rosnącą popularność zyskują również okna o stylu industrialnym, przypominające przemysłowe okna stalowe, idealne do loftów i budynków z ceglaną elewacją.

Łączące w sobie wysoką estetykę oraz funkcjonalnością, okna aluminiowe stanowią idealny element wykończenia budynków. A niska waga surowca, z którego wykonana jest konstrukcja dodatkowo ułatwia jej montaż. Charakteryzują się wysoką wytrzymałością i jednocześnie lekkością formy. Są odporne na działanie czynników atmosferycznych, nie odkształcają się pod wpływem wilgoci, ciepła czy zimna. Posiadają również doskonałe parametry w zakresie izolacyjności cieplnej oraz dźwiękoszczelności.

Są odporne na przeciążenia użytkowe czy termiczne. Dzięki temu pozwalają na projektowanie dużych powierzchni przeszklonych i sprawdzają się, gdy chcemy osiągnąć efekt nowoczesnej bryły budynku oraz minimalistycznych wnętrz. Oferujemy je zatem w dowolnym, określonym przez Klienta rozmiarze.

Co więcej, okna aluminiowe zapewniają oprócz doskonałej izolacji termicznej także odporność ogniową. Są nie tylko wodo- i wiatroszczelne, ale także dymoszczelne. Bezpieczne i solidne, stanowią skuteczne zabezpieczenie antywłamaniowe. A jednocześnie doskonale sprawdzają się w budynkach energooszczędnych oraz pasywnych.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą w salonie Markom.

Okna aluminiowe

Firma Markom sprzedaje najlepsze okna drewniane Firmy POZBUD klasy Premium w Krakowie. To co je wyróżnia to przede wszystkim: gwarancja 7 lat, solidne wykonanie,jako jedyni wykonujemy okna pasywne.Producent POZBUD oferuje okna drewniane i  drewniano- aluminiowe najwyższej jakości. Opinie na ich temat można znaleźć na dowolnym forum budowlanym w sieci.

Markom jest dystrybutorem  okien Pozbud na terenie miasta Kraków  i  Małopolski oraz Śląska.

STAR-WINDOW-GT

STAR PASSIVE

STEEL-LOOK-1000ST1000

STEEL LOOK

GENESIS

GENESIS

ULTRAGLIDE-UG

ULTRAGLIDE (HS)

Artline_XL_wall_D9K029-D9V116-rollers_3D

ARTLINE

AL-TECH – gwarancja jakości. Gwarantujemy, że wszystkie nasze produkty sprostają najbardziej wymagającym realizacjom. Potwierdza to wieloletni staż na rynku stolarki aluminiowej oraz setki zrealizowanych inwestycji. Ponad to nasze produkty objęte są pięcioletnią gwarancją.

Genesis-610

ALIPLAST GENESIS

System okienny o bardzo wysokich parametrach energooszczędnych

star_window

ALIPLAST STAR

Nowoczesny rozbudowany trójkomorowy system okienny o dobrej izolacyjności termicznej

superial_window

ALIPLAST SUPERIAL

Nowoczesny trójkomorowy system okienno-drzwiowy z przekładką termiczną

mb_104

ALUPROF MB-104

System okienny przeznaczony do domów pasywnych

MB_86

ALUPROF MB-86

Rozbudowany system okienny o wysokich parametrach termicznych

mb-45-mb-45d-web

ALUPROF MB-45

System bez przekładki termicznej przeznaczony do wykonywania konstrukcji wewnętrznych – głębokość zabudowy 45mm

schuco-aws-90

SCHÜCO AWS 90

Najwyższa izolacyjność cieplna przy głębokości zabudowy profilu 90 mm.

schuco-aws-75

SCHÜCO AWS 75

Standardowa seria okien, oferująca dużą elastyczność w wyborze stopnia izolacyjności cieplnej

AWS_75_PD_SI_70_s_Oeffnungselement_

SCHÜCO AWS 75 PD

Skrzydła rozwierne o wysokiej izolacyjności cieplnej do okien panoramicznych serii Panorama Design

econoline

ALIPLAST ECONOLINE

System bez przekładki termicznej przeznaczony do wykonywania konstrukcji wewnętrznych o głębokości zabudowy 51mm

Masz pytanie, skontaktuj się z nami!