Bramy Krispol

krispol-bramy-garazowe-segmentowe-square

Bramy segmentowe to najpopularniejsze rozwiązanie na rynku. Mogą stanowić estetyczne i funkcjonalne wykończenie zarówno domu, jak i obiektu przemysłowego. Zróżnicowane wymiary bramy garażowej segmentowej umożliwiają dobór produktu idealnie dostosowanego do potrzeb.

Co więcej, bramy te są dostępne w kilku wariantach (bramy garażowe segmentowe z drzwiami, bramy garażowe segmentowe z napędem oraz drzwi garażowe dwustrzydłowe).

K2-RFS
K2 RFS 60

BEZ TŁOCZEŃ, PROFIL 60 mm

Najcieplejsza brama garażowa KRISPOL – stworzona z myślą o rosnącej energooszczędności naszych domów. Wyjątkowo wysoki poziom izolacji zapewniają ocieplone panele o grubości zwiększonej do 60 mm na całej wysokości, wzmocniony system uszczelnień, a także dopracowana w każdym detalu konstrukcja.

K2-RC-1
K2 RC

TŁOCZENIE WĄSKIE

Tłoczenie wąskie jest popularnym wzorem, pasującym do domów w rozmaitych stylach. Jednym z atutów tego tłoczenia jest atrakcyjny stosunek ceny do wysokiej jakości bram.

K2-RS-1
K2 RS

TŁOCZENIE SZEROKIE

Tłoczenie szerokie to wzór, który sprawdzi się zarówno w domach o klasycznym, jak i nowoczesnym wyglądzie. Interesująca alternatywa dla przetłoczeń wąskich.

K2-RFS-1
K2 RF

BEZ PRZETŁOCZEŃ

Elegancka i prosta forma, dobrze komponująca się z różnymi rozwiązaniami architektonicznymi. Styl tej bramy podkreślić można stosując dodatkowo oryginalne detale dekoracyjne.

K2-RM
K2 RM

V-PROFILOWANIE

V-profilowanie to wzór, który nadaje bramom wyjątkowy, nowoczesny wygląd. Innowacyjna forma idealnie komponuje się z najnowszymi trendami architektonicznymi.

K2-RA
K2 RA

KASETONY

Wzór w kasetony polecamy osobom ceniącym urok i ciepło domów o tradycyjnym lub rustykalnym charakterze.

Bramy garażowe segmentowe – charakteryska

krispol-bramy-garazowe3-square

Segmentowe bramy garażowe mogą być wykonane ze stali lub aluminium. Składają się z paneli, których grubość jest zależna od wymagań klienta. Wnętrze jest wypełniane pianką poliuretanową. System montażowy oraz osprzęt wykonuje się w technologii zapewniającej odpowiednią szczelność i w konsekwencji wysoką energooszczędność. Mechanizmy wzmacniające oraz zapewniające mobilność są zabezpieczone przed korozją. Oferowane bramy segmentowe są wyposażone w dodatkowe okucia i zawiasy.

Budowa bramy segmentowej w dużej mierze zależy od przeznaczenia, bramy segmentowe garażowe różnią się od segmentowych bram przemysłowych głównie wymiarami oraz estetyką. Co więcej, bramy mogą być wyposażone w dedykowany napęd do bram garażowych segmentowych, dodatkowe drzwi lub otwory okienne

Brama segmentowa fasadowa

Brama garażowa fasadowa pozwala na wyjątkowe zintegrowanie wyglądu wjazdu do garażu z elewacją budynku. Dzięki temu zostaje ona niejako „ukryta” w elewacji.

Tworzy to wyjątkowo designerski efekt. Tego rodzaju bramy fasadowe idealnie komponują się z minimalistycznymi budynkami zaprojektowanymi w nowoczesnym stylu.

krispol-brama-fasadowa-square

Bramy garażowe segmentowe, bramy segmentowe fasadowe – ceny

Podobnie jak w przypadku innego typu rozwiązań, ceny bram garażowych segmentowych mogą być bardzo zróżnicowane. Ostateczny koszt zależy przede wszystkim od wymiarów bramy oraz materiałów, jakimi została wykończona.

Należy przy tym mieć na uwadze, że cena bramy fasadowej jest wyższa niż w przypadku klasycznych produktów. Wiąże się to przede wszystkim z ich specjalną konstrukcją, a często także wykończeniem z wykorzystaniem niestandardowych materiałów. Wybierając taką opcję można mieć jednak pewność, że ostateczny efekt będzie całkowicie wart swojej ceny. Bramy tego typu nadają bowiem całemu budynkowi elegancki, nowoczesny wygląd.

Osoby zainteresowane bramami segmentowymi garażowymi i cennikiem KRISPOL zapraszamy do kontaktu; wspólnie dobierzemy rozwiązanie najlepsze dla danej inwestycji, dopasowane do budynku, wizji Klienta oraz planowanego budżetu.

Bramy segmentowe KRISPOL – brama segmentowa fasadowa

Bramy segmentowe KRISPOL wykonujemy z różnych materiałów, w tym drewna, metalu, ceramiki i innych. Dzięki temu mogą być idealnie dopasowane do elewacji i architektury budynku. To prawdziwie ekskluzywna opcja wśród różnego typu bram garażowych.

Choć ich prawidłowe osadzenie w otworze drzwiowym wymaga dokładnych pomiarów oraz ścisłej współpracy począwszy od etapu projektowania garażu, ostateczny efekt osiągnięty z KRISPOL prezentuje się naprawdę wyjątkowo.

Masz pytanie, skontaktuj się z nami!