Drzwi zewnętrzne - klasyczne

Poniżej znajduje się lista modeli drzwi zewnętrznych drewnianych klasycznych. Są to przede wszystkim drzwi dębowe, lub mahoniowe( matoa , majau) Wykorzystanie tego typu drewna daje pewność trwałości na długie długie lata. Każde drzwi wyposażone są w wysokiej jakości uszczelki,zamki, renomowanych producentów, które zapobiegają przed zbędnymi stratami ciepła. Zakup tego typu drzwi polecamy przede wszystkim osobom, które lubią uczucie ciepła już na samym wejściu do swojego domu lub mieszkania. Jeżeli pragną Państwo zobaczyć na żywo drzwi zewnętrzne klasyczne, zapraszamy do salonu firmy Markom, znajdującego się w Krakowie. Zapraszamy do zakładki realizacje w celu obejrzenie projektów naszych klientów, które nasza firma zrealizowała na terenie Krakowa i okolic.

Przedziały cenowe drzwi klasycznych drzwi typowe producent Wiatrak - 3500- 4500 zł netto drzwi typowe lub na zamówienie producent POZBUD - 5000 zł netto i więcej w zależności od skomplikowania drzwi wejściowych.

Masz pytanie, skontaktuj się z nami!

O naszej firmie

Firma Markom powstała z pasji oraz na bazie rodzinnej tradycji stolarskiej w 2003 r po skączeniu studiów na Politechnice Krakowskiej i uzyskaniu tytułu Inżyniera Wydziału Lądowego pzez Mariusz Komara założyciela Firmy. Wykształcenie techniczne pozwoliło na realizacje bardzo nietypowych projektów. Cel Firmy to oferowanie najwyższej jakości produktów z branży okiennej i drzwiowej.

Bądż na bieżąco

MARKOM- Mariusz Komar Salon Firmowy w Krakowie ul. Zakopiańska nr 56 30-418 Kraków

O naszej firmie

Proszę wpisać imię.
Proszę wpisać treść wiadomości.