O naszej firmie

"Super! Jestem bardzo zadowolony z obsługi oraz montażu. Pełny profesjonalizm. Ekipa montażowa rewelacja. Chłopaki bardzo się starają aby montaż był idealny.."

— Arkadiusz
Prywatne.

"Wszystkie okna i drzwi zostały zamontowane bardzo szybko i jakościowo , od razu widać że pracują osoby z wielkim doświadczeniem . Osobno dziękuje Panu Mariuszu za wytrzymałość i poradę z powodu moich pytań . Bardzo polecam ! "

— Maria
Prywatne

"Od samego wejścia do salonu, czułem ze otaczają mnie profesjonaliści. Do samego końca wykonania usługi nic się nie zmieniło. Wybierając firmę okienna wiążemy się z nimi na lata. Nie miałem pojęcia ze przy tak wielkich oknach jakie są projektowane do nowych domów zawsze coś trzeba podkręcić. "

— Katarzyna
Prywatne.

MARKOM

O naszej firmie

Firma Markom powstała z pasji oraz na bazie rodzinnej tradycji stolarskiej w 2003 r po skączeniu studiów na Politechnice Krakowskiej i uzyskaniu tytułu Inżyniera Wydziału Lądowego pzez Mariusz Komara założyciela Firmy.Wykształcenie techniczne pozwoliło na realizacje bardzo nietypowych projektów. Główny Cel Firmy to oferowanie najwyższej jakości produktów z branży okiennej i drzwiowej. Naszą główną dewizą jest rzetelna obsługa oraz fachowe doradztwo klientom. Do października 2023 roku dostarczyliśmy w województwie małopolskim do ponad 7 tyś rodzin stolarkę okienną i drzwiową. Cieszy nas zadowolenie tak dużej grupy klientów, którzy zaufali naszej firmie. Zapewniamy naszym klientom gwarancje na usługi montażowe 12 lat, oraz pełny serwis pogwarancyjny. Wykonujemy najbardziej nietypowe zamówienia drzwi wewnętrznych drewnianych na życzenie naszych klientów. Jesteśmy Autoryzowanym Salonem Firmowym renomowanych producentów okien drewnianych oraz okien aluminiowych o profilach: aluprof, aliplast, schuco. Posiadamy też w swojej ofercie drzwi zewnętrzne drewniane.

Od samego początku istnienia naszej firmy wszystkie usługi zlecone nam przez naszych klientów wykonujemy zgodnie ze sztuką budowlaną, własnymi montażystami. Pracownicy   są  zatrudnieni na   umowę  o pracę, posiadają  odpowiednie kwalifikacje potwierdzone odpowiednimi certyfikatami: Certyfikat VIP – NAJLEPSZY MONTAŻ STOLARKI www.infookno.pl  ; Certyfikat potwierdzający prawidłowy montaż w warstwie ocieplenia  ILBRUCK I3. Certyfikat Profesjonalny Montażysta. Certyfikat Profesjonalny Montaż okien drewnianych.

Więcej certyfikatów

Co nas wyróżnia

Wykonujemy najbardziej nietypowe zamówienia  na życzenie naszych klientów. Główny Cel Firmy to oferowanie najwyższej jakości produktów z  branży okiennej i drzwiowej. Naszą główną dewizą jest rzetelna obsługa  oraz fachowe doradztwo  klientom.

Własny salon stacjonarny w Krakowie.
Możliwość zlecenia montażu na terenie Krakowa i Okolic.
Doradzimy przy wyborze drzwi lub okien.
W każdej chwili możesz wysłać do nas maila z zapytaniem.
Wieloletnie doświadczenie w budownictwie i stolarce.

Obsługa Klienta

Przez ponad 17 lat działaności naszej firmy dostarczyliśmy nasze produkty do ponad 3 tyś. rodzin w województwie małopolskim.

Rocznie szprzedajemy 8 tyś. okien.

Klient indywidualny

Klient indywidualny
%

Firmy

%

Export

%

Struktura sprzedaży okien

%

Okna PCV

%

Okna Drewniane

%

Okna Aluminiowe

%

Rolety

%

Bramy

Od samego początku istnienia naszej firmy wszystkie usługi zlecone nam przez naszych klientów wykonujemy zgodnie ze sztuką budowlaną, własnymi montażystami. Pracownicy   są  zatrudnieni na   umowę  o pracę, posiadają  odpowiednie kwalifikacje potwierdzone odpowiednimi certyfikatami.

11 pracowników zatrudnione na umowę o prace na czas nieokreślony + 7 pracowników ekipy montażowej

2003 rok

1 pracownik

2004 rok

4 pracownika

2008 rok

6 pracowników

2012 rok

8 pracowników

2020 rok

11 pracowników

Masz pytanie, skontaktuj się z nami!