Okna drewniano-aluminiowe

MARKOM

Według wielu to okna idealne, łączące zalety okien drewnianych i aluminiowych. Okna drewniane to piękny kształt, energooszczędność, odczucie ciepła i przytulności wewnątrz pomieszczeń. Aluminium zapewnia odporność na warunki atmosferyczne i uszkodzenia mechaniczne. Okna z drewna i aluminium powstają w najnowszym procesie technologicznym SLONAWY (pozbud) , są bardzo sztywne i wytrzymałe. Można z nich konstruować duże przeszklenia bez obawy o odkształcenia użytkowe czy termiczne. Objęte są 30-letnią gwarancją na konstrukcję ramy i skrzydła.

Poniżej przedstawiamy dostępne modele podzielone ze względu na konstrukcję ramy (profilu), jej głębokość i sposób otwierania okna. Te elementy przekładają się również na różne parametry cieplne okien. Wszystkie modele spełniają przy tym wysokie standardy piękna i jakości.

92

GEMINI PREMIUM 92

Najlepsze na rynku, z najgłębszym profilem.

drwe-alu92szcz2_flip

GEMINI EXTERM 88

Najwyższe parametry w lepszej cenie.

78

GEMINI THERMO 78

Optymalne w większości przypadków.

drwe-alu68szcz2_flip

GEMINI STANDARD 68

Podstawowy model o świetnych parametrach.


Firma Markom sprzedaje najlepsze okna drewniane Firmy SLONAWY (pozbud) klasy Premium w Krakowie. To co je wyróżnia to przede wszystkim: gwarancja 7 lat, solidne wykonanie,jako jedyni wykonujemy okna pasywne.Producent SLONAWY (pozbud) oferuje okna drewniane i  drewniano- aluminiowe najwyższej jakości. Opinie na ich temat można znaleźć na dowolnym forum budowlanym w sieci.

Markom jest dystrybutorem  okien SLONAWY (pozbud) na terenie miasta Kraków  i  Małopolski oraz Śląska.

Masz pytanie, skontaktuj się z nami!