Drzwi wewnętrzne

Drzwi wewnętrzne

KRAKÓW

Poniżej przedstawiamy Państwu kolekcję drzwi wewnętrznych drewnianych dostępnych w ofercie firmy MARKOM. Drzwi  wewnętrzne są wykonane z drewna, specjalizujemy sie w  wykonywaniu drzwi na wymiar. Jesteśmy w stanie zamontować drzwi drewniane  na ościeżnice metalowe. W wiekszości modelach  stosujemy  drzwi bezprzylgowe z  zamkiem magnetyczny i  zawiasami  chowany. Drzwi wykonane są przede wszystkim z drewna dębowego(fornir dębowy) jednakże w wybranych modelach zastowsowaliśmy  forniry egzotyczne.Środek skrzydła i ościeżnicy stanowi drewno miękkie.Listwy opaskowe wykonujemy przeważnie z mdf, na życzenie klienta możemy wykonać z drewna.MARKOM to zaufany i wiarygodny partner który dostarczy  drzwi drewniane do Twojego domu. Istnieje możliwość montażu dla klientów z Krakowa i małopolski. Szczególnie z naszej oferty polecamy drzwi fornirowane. Oferujemy atrakcyjne rabaty już od 12%. Istnieje również możliwość kupna drzwi na raty.

W naszej ofercie jak zawsze - dostępne są dwa typy drzwi wewnętrznych: klasyczne oraz nowoczesne. Każdy ma możliwość obejrzenia wybranych modeli w naszym salonie znajdującym się w Krakowie przy ul. Zakopiańskiej.

Masz pytanie, skontaktuj się z nami!

O naszej firmie

Dostarczamy naszym klientom drzwi i okna najwyższej jakości. Firma Markom powstała z pasji oraz na bazie rodzinnej tradycji stolarskiej. Jesteśmy autoryzowanym salonem firmowym firm POZ-BUD- OKNA DREWNIANE, oraz VETREX OKNNA PCV. Przez długi okres naszej działalności zdobywaliśmy wiedzę oraz odpowiednie umiejętności, czego potwierdzeniem jest liczne grono zadowolonych klientów oraz nagrody i certyfikaty uzyskane przez naszą firmę. Przez 18 lat działalności naszej firmy dostarczyliśmy nasze produkty do ponad 4 tyś rodzin w województwie małopolskim.

Bądż na bieżąco

MARKOM- Mariusz Komar Salon Firmowy w Krakowie ul. Zakopiańska nr 56a/9a 30-418 Kraków

O naszej firmie

Proszę wpisać imię.
Proszę wpisać treść wiadomości.