Okna PCV i drewniane Kraków

okno drewniane krakówJak już wspominaliśmy na naszych stronach, można wyróżnić 3 główne typy okien: PCV, drewniane i aluminiowo drewniane. Jeśli chodzi o okna PCV, Vetrex to producent, który jest absolutnym liderem rynku w ich produkcji i sprzedaży. Zaawansowane rozwiązania technologiczne pozwalają na produkcję z niewiarygodnie wysoką precyzją (0,01 mm) i dbałością o detale

Firma Markom to oficjalny Autoryzowany Salon Stolarki  okien  PCV Vetrex. Śląskie (Będzin, Sosnowiec) oraz Małopolska (Kraków) to nasze główne rynki zbytu i świadczenia usługi – serwis stolarki okiennej.

Zupełnie inną jakością wyróżniają się okna drewniane. Pozbud to znany w całej Polsce ich producent, który w swojej ofercie ma także okna aluminiowo drewniane. Pozbud to firma produkująca okna, które cechują wysokie własności termoizolacyjne – są to tak zwane okna pasywne. Według naszej firmy Markom, opinie na ich temat są bardzo przychylne zarówno wśród firm jak i odbiorców indywidualnych.

okna drewniano aluminioweJeżeli chcą Państwo kupić okna Vetrex lub Pozbud, zapraszamy do miasta Kraków. Małopolska to rejon, w którym Markom specjalizuje się w dystrybucji okien pcv i drewnianych firm Vetrex oraz Pozbud. Znamy się bardzo dobrze na oknach, dlatego proponujemy naszym klientem najlepsze rozwiązania wspomnianych firm.