O naszej firmie

Firma Markom powstała z pasji oraz na bazie rodzinnej tradycji stolarskiej w 2003 r po skączeniu studiów na Politechnice Krakowskiej i uzyskaniu tytułu Inżyniera Wydziału Lądowego pzez Mariusz Komara założyciela Firmy.Wykształcenie techniczne pozwoliło na realizacje bardzo nietypowych projektów.

Własny salon stacjonarny w Krakowie.
Możliwość zlecenia montażu na terenie Krakowa i Okolic.
Doradzimy przy wyborze drzwi lub okien.
W każdej chwili możesz wysłać do nas maila z zapytaniem.
Wieloletnie doświadczenie w budownictwie i stolarce.

Nasze usługi

DRZWI ZEWNĘTRZNE

Markom przedstawia Państwu znajdujące się w naszej ofercie drzwi zewnętrzne. Kraków to miasto, w którym można osobiście odwiedzić nasz salon sprzedaży, zobaczyć poszczególne modele na żywo oraz porozmawiać z naszym konsultantem na temat doboru odpowiednich drzwi zewnętrznych do Państwa mieszkania.

DRZWI WEWNĘTRZNE

Poniżej przedstawiamy Państwu kolekcję drzwi wewnętrznych dostępnych w ofercie firmy . Drzwi wewnętrzne są wykonane z drewna, specjalizujemy sie w wykonywaniu drzwi na wymiar . Jesteśmy w stanie zamontować drzwi drewniane na ościeżnice metalowe. dostępne są dwa typy drzwi wewnętrznych: klasyczne oraz nowoczesne .

OKNA DREWNIANE

W ofercie wielu producentów można wyróżnić 4 typy okien. Są to okna PCV, drewniane oraz okna aluminiowo drewniane i aluminowe. Każde z nich ma inne charakterystyki, które pozwalają na dopasowanie ich nie tylko do panujących warunków klimatycznych i lokalizacji mieszkania, ale także do zasobności portfela i gustów klienta.

OKNA PCV

Mimo postępu technologicznego w Polsce najbardziej popularne są typowe okna PCV. Kraków jest na to idealnym przykładem. Wystarczy spojrzeć na każde budujące się osiedle. Powodem tego jest oczywiście bardzo dobry stosunek jakości do ceny takich okien. Warto tutaj rozwiać pewną tajemnicę związaną z pojęciem PCV.

ROLETY -20%

Rolety zewnętrzne stanowią dziś nieodłączny element prawie każdej budowy. Standardem staje się, że już na etapie projektowania nowego budynku lub w trakcie termomodernizacji obiektu istniejącego, architekt uwzględnia możliwość zastosowania tego typu osłon przeciwsłonecznych.

BRAMY

Brama rezydencjalna stanowi istotny element architektury budynku. Dlatego warto zadbać o to, aby jej wygląd akcentował niepowtarzalny charakter domu, stanowiąc jednocześnie niebanalne uzupełnienie stolarki okiennej i drzwiowej. Oferowana przez nas szeroka gama paneli i ich bogata kolorystyka, a także liczne akcesoria.

Certyfikaty i referencje:

Zobacz dokumenty potwierdzające nasze osiągnięcia

Certyfikat VIP – NAJLEPSZY MONTAŻ STOLARKI

Certyfikat Profesjonalny Montaż okien drewnianych POZBUD

Certyfikat VERTEX Profesjonalny doradca handlowy.

Prawidłowy montaż w warstwie ocieplenia ILBRUCK I3.

Certyfikat Profesjonalny Montażysta VETREX

Firma Roku 2015, Produkt Roku 2015.

Realizacje

Drzwi wewnętrzne

Na pożniszych zdjęciach prezentowane są wykonane realizacje montażu drzwi wewnętrznych znajdujących się w ofercie firmy Markom.

Drzwi zewnętrzne

W galerii można zobaczyć drzwi wejściowe – drewniane dębowe lub mahoniowe. W wielu przypadkach to drzwi na wymiar, wedłóg wzoru klienta.

Okna Drewniane i PCV

Przedstawiamy Państwu wybrane realizacje, które nasza firma wykonała na terenie województwa małopolskiego.

Opinie klientów

Prezentujemy Państwu opinie naszych Klientów i Partnerów, którzy nam zaufali. Nie wierz nam na słowo – oto, co mówią nasi klienci:

Pan Mateusz

"Od samego wejścia do salonu, czułem ze otaczają mnie profesjonaliści. Do samego końca wykonania usługi nic się nie zmieniło. Wybierając firmę okienna wiążemy się z nimi na lata."

Pani Katarzyna

"Profesionalne podejscie do klijenta, montaż okien na bardzo wysokim poziomie. Montowali okna jak by to robili tysiące razy. Tak powinna wyglądać firma. Napewno będe korzystał z usług Pana Mariusza."

Pani Maria

"Polecamy tych fachowców. Wszystko przebiegło zgodnie z ustaleniami. Montażyści bardzo solidnie wykonalni swoją prace, zostawili porządek po sobie na budowie."

Nasze ostatnie prace :

O naszej firmie

Firma Markom powstała z pasji oraz na bazie rodzinnej tradycji stolarskiej w 2003 r po skączeniu studiów na Politechnice Krakowskiej i uzyskaniu tytułu Inżyniera Wydziału Lądowego pzez Mariusz Komara założyciela Firmy. Wykształcenie techniczne pozwoliło na realizacje bardzo nietypowych projektów. Cel Firmy to oferowanie najwyższej jakości produktów z branży okiennej i drzwiowej.

Bądż na bieżąco

MARKOM- Mariusz Komar Salon Firmowy w Krakowie ul. Zakopiańska nr 56 30-418 Kraków

O naszej firmie

Proszę wpisać imię.
Proszę wpisać treść wiadomości.